Naujienos

Spausdinti
Vairavimo varžybos
2018-04-16

Šių metų balandžio 5 d. Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos autodrome buvo surengtos vairavimo varžybos - treniruotė, skirtos Vadovybės apsaugos departamento prie VRM (toliau - Departamentas) 28-ąjam gimtadieniui paminėti. Varžybose dalyvavo ir įgūdžius bei šaunumą demonstravo 54 dalyviai, tarp jų - 7 moterys. Savo patirtimi kaip taisyklingai, saugiai ir greitai važiuoti dalinosi bei išsamų instruktažą apie varžybų trasoje laukiančias staigmenas pravedė automobilių sporto meistras Giedrius Notkus.
Varžybų metu netrūko įtampos, džiaugsmo bei adrenalino.
Greičiausiai trasą įveikė ir varžybų nugalėtoju tapo Departamento pareigūnas Virgilijus Pugžlys, antrąją vietą iškovojo Saulius Kaminskas, trečiąją - Linas Kutkus. Moterų tarpe nepralenkiama buvo Milda Kriukovaitė.