Naujienos

Spausdinti
Šaudymo varžybos VAD direktoriaus taurei laimėti
2018-06-20

Šių metų birželio 20-22 d. vyko tarptautinės praktinio šaudymo varžybos Vadovybės apsaugos departamento (toliau - Departamento) direktoriaus taurei laimėti. Iš viso varžėsi 33 komandos (122 šauliai) iš įvairių Lietuvos teisėsaugos institucijų bei svečiai iš Latvijos ir Estijos. Dalyviai šaudydami iš pistoleto turėjo atlikti šešis pratimus. Rezultatai buvo skaičiuojami atskirose klasifikacijose - Departamento darbuotojų ir bendroje įskaitoje.
Departamento darbuotojų įskaitoje nepralenkiami buvo komandos „Double miss" šauliai - Povilas Vaskinas, Igor Okunev, Arvydas Vaitekūnas ir Arnas Pagojus. Ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė „12-okų" komanda, kurią sudarė Gytis Šliažas, Saulius Gabalis, Deividas Petkevičius ir Aivaras Poška. Tretieji liko „Duobkasiai" - Rytis Sližauskas, Andžej Jakeliūnas, Jevgenij Gecevič ir Marijus Postnovas.
Bendroje įskaitoje varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras" atstovai, antrąją vietą užėmė Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, trečiąją - Pasieniečių mokyklos komanda. Sveikiname varžybų nugalėtojus ir džiaugiamės pasiektais rezultatais!