Karštoji linija

Spausdinti

Grėsmė politinių lyderių gyvybei ir sveikatai kildavo nuo biblinių laikų ir mūsų laikais tai nėra išimtis. Asmenys gali turėti įvairų grėsmės gyvybei sukėlimo motyvų, tarp kurių gali būti noras išgarsėti ar tapti žinomu, atkreipti dėmesį į asmeninę arba visuomeninę problemą, atkeršyti už tariamą blogį, mirti kančiose, išnykti iš visuomenės, būti nužudytam, išgelbėti šalį arba pasaulį, išspręsti pasaulinę problemą, sukelti politinės permainas ir kt. Žmogus brandinantis idėją sukelti grėsmę valstybės vadovų, politinių lyderių gyvybei gali būti pavojingas ir kitiems visuomenės nariams, kadangi jo užslėpta agresija gali būti nukreipta į bet kurį iš mūsų. Tokie žmonės dažnai savo pasisakymais, užuominomis, veiksmais atskleidžia savo galimus ketinimus, mūsų abejingumas gali leisti įvykti tragiškiems įvykiams, todėl nelikim abejingi.

 

Vadovybės apsaugos departamentas bendraudamas su tokiais žmonėmis derina įtikinėjimo ir prievartos priemones, padeda jiems atsisakyti savo ketinimų.


Todėl kviečiame Jus nelikti abejingais ir pranešti:

- jei jums teko susidurti su asmenimis turinčiais ketinimų sukelti grėsmę valstybės vadovų ar politinių lyderių gyvybei;
- informacija apie asmenis planuojančius pakenkti saugomiems objektams (Prezidentūra, Vyriausybės ir Seimo rūmai);
- jei jums teko susidurti su Vadovybės apsaugos departamento pareigūnų neteisėtais veiksmais.

E-paštas:

centras@vad.lt

(Pranešimai gali būti pateikiami valstybine ir nevalstybine kalba).