Naujienos

Spausdinti
Tėvynės gynėjų sporto žaidynės 2017
2017-09-27

2017 m. rugsėjo 15 d. Kaune vyko penktosios Tėvynės gynėjų sporto žaidynės. Tai didžiausias metų sporto renginys, kuriame dalyvauja statutinių įstaigų ir kariuomenės atstovai. Pagrindinis varžybų tikslas - plėtoti kariuomenės ir statutinių institucijų bendradarbiavimą, gerinti jų profesinį pasirengimą.
Žaidynių metu dalyviai varžėsi aštuonių skirtingų sporto šakų varžybose. Septyniose iš jų (krepšinis, šaudymas iš tarnybinio ginklo, taikomasis biatlonas, dziudo, stalo tenisas, paplūdimio tinklinis ir šachmatai) dalyvavo ir Vadovybės apsaugos departamento prie VRM (toliau Departamentas) darbuotojai. Penkiose jų Departamento darbuotojai užėmė prizines vietas.
Geriausiai Departamento atstovai pasirodė dziudo varžybose, kuriose komandinėje įskaitoje užėmė pirmąją vietą. Dziudo komandą sudarė Justinas Gramba, Andrej Klokov ir Marijus Postnovas.
Stalo teniso komanda sudaryta iš Renaldo Razbadausko, Arūnės Vaičiulytės ir Dariaus Siaurusaičio bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, o individualioje įskaitoje Renaldas Razbadauskas užėmė antrąją vietą.
Departamento komandą šaudymo rungtyje atstovavę Arnas Pagojus, Arvydas Vaitekūnas, Igor Okunev ir Darius Nadzeika užėmė antrąją vietą, o individualioje įskaitoje Arnas Pagojus iškovojo trečiąją vietą.
Taikomojo biatlono rungtyje Departamento komandą atstovavę Adžej Jakeliūnas, Mindaugas Viršilas, Vilius Lembutis ir Rytis Bublevičius užėmė trečiąją vietą. Individualioje įskaitoje Andžej Jakeliūnas buvo antras.
Krepšinio varžybose Departamento komandą atstovavę Otas Majeras, Andrius Filipovas, Aurimas Guiga ir Virmantas Jackus iškovojo trečiąją vietą.
Sveikiname mūsų kolegas ir džiaugiamės jų universalumu bei pasiektais aukštais sportiniais rezultatais!