Naujienos

Spausdinti
Vairavimo varžybos-treniruotė, skirtos Departamento 29-ajam gimtadieniui paminėti
2019-04-15

Šiemet, minint 29-ąsias Departamento įkūrimo metines, Mokymo skyrius vėl organizavo jau tradicija tapusias Vairavimo varžybas-treniruotę.
Džiaugiamės, kad darbuotojai aktyviai registravosi ir šią saulėtą pavasario dieną renginyje sulaukėme net 54 dalyvių iš įvairių skyrių. Renginys vyko Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos autodrome. Čia kiekvienas norintis gali pasitikrinti ir patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Dalyviai važiavo trasa du kartus, iš kurių buvo fiksuojamas geresnis laikas. Matyti, kad dalyviai čia rinkosi ne tik dėl pergalės ar apdovanojimų, tačiau ir dėl ilgai išliekančio adrenalino jausmo. Kiekvienas norėjo pasitikrinti savo gebėjimus vairuoti ekstremaliomis sąlygomis, kai važiuojama skirtingais greičiais įvairiais kelio dangos paviršiais: sauso/šlapio asfalto bei slidžios dangos. Be abejo, smagu varžytis su kolegomis, kas gi vairuoja geriau ir greičiau. Pirmieji įspūdžiai truko ilgiau nei pats važiavimas. Dalyviai, pravažiavę trasą ir išlipę iš automobilio, su jauduliu dalinosi užplūdusiomis emocijomis, pasakojo kas yra sunkiausia, kaip pavyko pravažiuoti ir ką darytų kitaip.
Laukdami savo važiavimo eilės, dalyviai turėjo progą išbandyti vairavimo simuliatorių, kurį renginiui mielai pristatė „Simuliatorių akademija". Simuliatoriai atkartoja realų važiavimą keliu, vaizdas matomas trijuose monitoriuose, o speciali sėdynė leidžia pajusti kiekvieno posūkio inerciją. Sėdint už tokio simuliatoriaus vairo jaučiamas kiekvienas akmenėlis gulintis ant kelio virtualioje trasoje. Įspūdžiai tikrai ne prastesni, nei važiuojant tikra trasa.
Šių varžybų-treniruotės nugalėtojai buvo skelbiami dviejose įskaitose: skelbiamos trys pirmosios vietos tarp vairuotojų profesionalų ir vairuotojų neprofesionalų. Vairuotojų profesionalų įskaitoje pirmąją vietą užėmė  G. Tvarijonavičius, antrąją vietą - D. Šalaševičius, trečiąją vietą - A. Tomkus. Neprofesionalų įskaitoje pirmąją vietą užėmė L. Jablonskis, antrąją vietą - M. Januškevičius, trečiąją vietą - A. Vaskinas. Geriausia vairuotoja tapo Ieva Matulionytė.
Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Departamento gimtadienio šventėje viešbutyje „Artis".
Kam nepasisekė šiemet, kviesime kitąmet pagerinti rezultatus. Žinoma, mes tai pakartosime!
Smagias renginio akimirkas žiūrėkite fotogalerijoje.